PRO-AM

Записаться на пробное занятие

PRO-AM

Запис на пробне заняття

PRO-AM

Ви давно заворожено дивитесь на танцюючі пари на танцполі? Мрієте про виступи на розкішних танцювальних змаганнях? Групи Pro-Am – це те, що вам потрібно! Адже немає нічого результативніше і приємніше, ніж тренуватися з партнером або партнершою високого рівня. Тренуючись з ним, ви будете швидко вчитися і через короткий термін досягнете гарного рівня. А при бажанні в подальшому можна приймати участь в змаганнях в категорії Pro-Am або просто танцювати на вечірках Pro-Am dance party.

Що таке Pro-Am? Professional-Amateur – новий і вже улюблений багатьма напрямок в бальних танцях. Це пара танцівників, що складається з тренера – Professional і учня – Amateur. Направлення Pro-Am давно популярно в США, Європі та Японії, в Україні воно динамічно розвивається. Вже проводиться безліч змагань, як у рамках турнірів зі спортивних бальних танців, так і у вигляді просто танцювальних вечорів без суддів і спортивних правил, таких як Pro-Am party. На такому вечорі немає переможців, ви просто танцюєте у своє задоволення і одночасно практикуєтесь. Хороший варіант для репетиції перед серйозними змаганнями.

Хотіли би танцювати в парі з кращими партнерами – призерами національних і міжнародних чемпіонатів, але не знаєте, де їх знайти? Студія танців BIG Dance і наші професійні тренери можуть надати вам реальний шанс втілити мрію в реальність! У нас в студії проводяться як групові, так і індивідуальні заняття Pro-Am. Найшвидший спосіб досягти високого рівня – це брати індивідуальні уроки у тренера. Проте оптимальним варіантом занять для комплексної підготовки є суміщення групових та індивідуальних занять.

Ви можете потрапити в групу Pro-Am, якщо ви раніше займалися танцями, або після того, як ви навчитеся в групах початкового рівня підготовки. Все у ваших руках! Очікуємо на вас в студії BIG Dance!

Чому PRO-AM?

Час

Це найшвидший спосіб навчитися танцювати. Ви завжди можете спланувати заняття в будь-який зручний для вас час, вибудувати схему занять та графік найкращим для вас чином.

Результат

У системі Pro-Am навчання відбувається максимально ефективно. Ваш партнер - це ваш тренер з великим стажем та професійними досягненнями. Результат від навчання з'явиться набагато швидше ніж від занять у парі з партнером такого ж рівня.

Фізична активність

Заняття танцями це теж спортивне навантаження, при цьому також покращується витривалість, швидкість, координація, граціозність. Ви навчитеся контролювати своє тіло та рухи.

Здійснення мрії

Танці – це стан душі. Pro-Am - це спосіб зробити це своєю навичкою і отримувати задоволення від самого процесу, а не тільки спостерігаючи з боку.

Танцювальний світ

Навчаючись Pro-Am, перед вами відкривається новий світ з новими можливостями. Ви можете втілювати свої вміння на заходах, танцювальних фестивалях та навіть змаганнях, що проводяться у всьому світі. Досягти успіху в танцювальному напрямі з професіоналом-партнером набагато швидше та приємніше.

Комфорт

Pro-Am це найкомфортніший і найприємніший спосіб увійти в танцювальний світ. Коли партнер – це тренер-професіонал, процес навчання стає цікавим та захоплюючим, а можливість вийти на сцену та показати свій танець стає реальною та доступною.

Розклад

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Записатися на пробне заняття