09/09 2018

BIG Dance Open Air

BIG Dance Open Air

Танцювальний Open-Air на березі Дніпра!

Красиві та пристрасні, романтичні та суворі, бальні танці подобаються багатьом любителям прекрасного. А якщо дія відбувається з видом на теплий, барвистий захід сонця, Дніпро та правий берег Києва вдалині, із затишною атмосферою території яхт-клубу, додамо до цього келих вина і це, мабуть, ідеальна картинка одного з найкращих вечорів!

Танцювальний Open Air від BIG Dance – це подія, яка не залишає байдужою нікого. На величезному відкритому танцювальному майданчику збираються найкращі Pro-Am пари України. Високий рівень організації не залишає аналогів цьому заходу у танцювальному світі України.

Гості вечора мають можливість подивитися на бальні танці у всій вроді – групові виконання, індивідуальні шоу-номери. Окрім цього, організатори обіцяють сюрпризи та майстер-класи!

Якщо ви любите танці – приходьте. Якщо ви ще не знаєте, чи ви їх любите – теж приходьте! Адже насамперед танець – це мистецтво, яке надихає, наповнює та дарує величезне задоволення як від перегляду, так і від самого процесу.

Програму вечора наповнено різноманітними танцювальними номерами, майстер-класами, розіграшами призів.

Це вже не перший Open Air від студії BIG Dance, і щоразу ця подія залишає масу вражень!

Чекаємо на вас за адресою: м. Київ, проспект Генерала Ватутіна, парк «Дружби Народів», яхт-клуб «Червона Калина»

Інформація за телефоном: 093 209 86 86

Дата: 09.09.2018 року

Час початку: 18:00

Майбутні події