14/07 2019

BIG ProAm Cup. International Competition. Kyiv. Open Air

BIG ProAm Cup. International Competition. Kyiv. Open Air

14 липня відбулася знакова для танцювального світу України подія – студія BIG Dance організувала перший в Україні міжнародний танцювальний Pro-Am турнір "BIG Pro-Am Cup".

Програма заходу складалася із змагальної частини денного вечірнього відділення та шоу-номерів та танців, які не оцінювалися суддями.

Особливі змагання є ще й тим, що проходили у форматі Open Air. Це особлива атмосфера - липневий вечір, краєвид на Дніпро, затишна територія яхт-клубу та танцювальний майданчик із теплим світлом заходу сонця, на якому демонструють свої найкращі номери бальні пари. Незвичайні бальні пари. Один із партнерів почав танцювати відносно нещодавно, а вже зараз бореться за звання найкращого.

Що означає Pro-Am?

Це категорія, завдяки якій кожен бажаючий може навчитися танцювати, незалежно від віку та досвіду. Розшифровується як Professional (професіонал) – Amateur (аматор), тобто вчитель танцює з учнем, завдяки чому значно швидше освоює мистецтво бально-спортивного танцю.

Серед таких пар є люди різних професій, різного віку – від 20 до 60 років.

У змаганнях взяли участь понад 50 таких Pro-Am пар із 3 країн. Понад 50 любителів, серед яких вчителі, менеджери різних рівнів, різного віку та одним загальним - любов'ю до танців.

Майбутні події