Студія фітнесу

Записатися на пробне заняття

Напрями

Розклад

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Запис на пробне заняття

Студія на Подолі

Танцювальний центр BIG Dance (Поділ, вул. Ігорівська, 12/Б) розташований у бізнес-центрі "Берегиня". Тут є три люксових зали на 68, 77,4 і 125 м2, де можна займатися різними видами танців. Уроки проводяться в студії з видом на чудові та мальовничі краєвиди Труханового острова, Дніпра, Володимирської гірки, Катеринівської та Андріївської церкви, що відкривається через панорамні вікна. За рахунок унікальної системи кондиціонування та централізованої вентиляційної системи, у залах підтримується сприятливий та комфортний мікроклімат, що підходить як для дорослих, так і для юних танцюристів.
Якщо давно шукали студію, де фітнес – не просто набір силових тренувань, а певний стиль життя, у такому разі BIG Dance саме те місце, де вас зрозуміють та допоможуть покращити здоров'я та підтягнути фігуру. Заняття в нашій студії дають змогу не тільки зміцнити організм, а й побудувати тіло вашої мрії та покращити координацію. Запитайте чому саме фітнес на Подолі? Все дуже просто. Розташування студії розраховане таким чином, щоб усі бажаючі без винятку, будь то домогосподарка, менеджер, студент, бізнесмен чи професійний спортсмен зміг займатися у фітнес-залі BIG Dance у будь-який зручний час. Розклад тренувань ретельно спланований, тому прийти до нас можна не тільки після роботи, а й перед початком трудового дня і у вашу обідню перерву.

Ми розуміємо, що заняття спортом – окремий вид відпочинку, саме тому у штаті студії фітнес (Київ) працюють висококваліфіковані тренери з великим досвідом роботи, які обов'язково прислухаються до побажань та потреб клієнтів. Фітнес – не просто напрямок спорту, це певний стиль життя. Саме тому нам дуже важливо, щоб кожен клієнт почувався комфортно на тренуваннях. Записавшись до нас, ви потрапите в теплу та дружню атмосферу та займатиметеся у просторих та світлих залах на інноваційних тренажерах.

Запитайте, що такого особливого у студії BIG Dance, адже можна досягти непоганих результатів і в домашніх умовах? Як показує практика, заняття вдома не завжди приносять бажаний результат, оскільки у багатьох перебуває маса відмовок, непередбачених обставин, які щоразу змушують відкладати тренування. І щоб довго не розповідати про наші переваги, ми хочемо виділити дещо важливе про студію фітнес у Києві BIG Dance:

  • Тренування має відбуватися із задоволенням. Ми віримо в силу фітнесу і в те, що для досягнення високого результату на тренування потрібно приходити з величезним задоволенням. І якщо вам скажуть, що результат приходить лише через сльози та біль, просто не займалися з нашими тренерами у студії. Ми за те, щоб люди досягали результату із величезним задоволенням.
  • 45 хвилин концентрації. Саме стільки тривають наші заняття. Ми впевнені, що правильно заплановане заняття, коли ви кожну секунду знаєте, що повинні робити, зможуть якнайшвидше привести тіло в потрібну форму. Правильний темп, навантаження та широкий вибір напрямків тренувань – те, що не змусить вас нудьгувати та зробить нашим постійним клієнтом.
  • Нічого зайвого. Найкраще, коли тренування триватиме не довго, але при цьому встигаєш виконати всі завдання тренера. Найкраще, коли у студії фітнес на Подолі займається невелика кількість людей, і тренер може приділити максимальну кількість уваги кожному. Краще, коли зникає млявість та зайві кілограми, а з'являється приплив сил та бажання ставати кращими. Все це є основним девізом нашої фітнес студії BIG Dance.
  • Безпека та здоров'я. Ці дві складові нашої студії фітнес (Поділ) є для нас важливими. Кожен рух на тренуваннях ретельно продумується, за рахунок чого відсутня ймовірність травмування чи фізичної перевтоми. На кардіотренування ми ретельно стежимо за пульсом і проводимо обов'язкове фітнес-тестування, за рахунок чого можемо підібрати оптимально-правильне навантаження для кожного клієнта.

Вважаєте, що для занять фітнес у Києві ви вже не в тому віці? Думаєте, що новачкам без досвіду у спорті краще до студії фітнесу на Подолі BIG Dance, навіть краще і не підходити? Ви глибоко помиляєтеся, оскільки фітнес не має обмежень за віком, статтю та рівнем фізичної підготовки. Кожен клієнт, який записується на заняття до студії фітнесу (Київ) в обов'язковому порядку проходить наступну схему, яка дозволяє правильно визначити тип навантаження:

  • Тренер складається діагностична карта клієнта (виміри, аналіз складу тіла, інше);
  • Ставиться чітка мета та обговорюються оптимальні методи її досягнення;
  • Складається план тренувань, який складатиметься зі спеціально підібраних програм та вправ;
  • Визначаються додаткові методи, які можуть допомогти швидше досягти поставленої мети: масаж, дієта, міофасціальний реліз та інше.

Крім усього цього, у вас завжди буде зв'язок з тренером, за рахунок чого навіть поза стінами фітнес студії BIG Dance можете розраховувати на мотивацію та контроль доти, доки не досягнете поставленої мети.

Записавшись до нас у центр BIG Dance кожен бажаючий незалежно від рівня фізичної підготовки та способу життя зможе знайти оптимальні тренування.

Хочете збільшити м'язовий тонус чи підвищити рухливість у суглобах, чи просто нормалізувати венозний відтік чи кровообіг? У такому разі рекомендуємо записатися на заняття з FLEXIBLE FORCE. Середня та низька інтенсивність тренувань дозволяє підтримувати правильний баланс в організмі та знімає напругу як після інтенсивних тренувань, так і після важкого трудового дня.

Не любите однакові вправи? Шукайте нових відчуттів і бажаєте підтягнути свою форму? Ексклюзивна розробка студії фітнес Body Shape включає розтяжку, різні силові вправи і динамічну розминку. Такий комплекс тренувань відмінно підходить як танцюристам та спортсменам, які бажають підтримувати м'язовий тонус, так і для новачків, які ще не визначилися, яким видом спорту чи фітнесу.

Якщо потрібно розширити можливості та потенціал організму або швидко відновитися після отриманих травм, рекомендуємо записатися на пілатес, який не лише дозволить підтримувати м'язовий тонус, але й покращить циркуляцію крові та наситить клітини киснем. Крім того, пілатес у центрі фітнес у Києві BIG Dance практично не має протипоказань, за рахунок чого підтримувати відмінну форму можна і чоловікам, і жінкам у будь-якому віці.

Щоб отримати певний результат лише за кілька тижнів, раціональніше вибрати каланетику. Даний напрямок фітнес (Поділ) передбачає почергове розслаблення та скорочення м'язів без різких та виснажливих рухів. Дана фітнес програма унікальна тим, що для кожної групи м'язів є спеціальні види навантажень та вправ, за рахунок чого модно опрацювати найглибші м'язи.

Якщо ваша мета стати більш гнучким або просто сісти на шпагат, то будемо раді бачити вас на заняттях зі стретчингу. Унікальний комплекс вправ дозволить не тільки стати більш гнучким та пластичним, але й правильно підготувати м'язи для подальших силових навантажень. Якщо стандартних занять із розтяжки недостатньо, можна записатися на більш просунутий курс Fly Power Stretching, тренування якого відбуваються з використанням спеціальних підвісних гамаків. Під час такого фітнесу підвищується не тільки пластичність та гнучкість, але й посилюється кровотік та розвивається вестибулярний апарат.

Для любителів максимальних навантажень без нарощування додаткової м'язової маси відмінно підійде фітнес тренування Total body. Головною особливістю такого фітнесу на Подолі у студії BIG Dance є чергування кардіо та силових навантажень, за рахунок чого покращується робота всього організму та підвищується витривалість.

Незалежно від того, які у вас вихідні дані, такий фітнес напрямок, як Body Sculpt, дозволить швидко створити сильне та красиве тіло. Різні види навантажень та занять, весела та ритмічна музика, підтримка професійних тренерів – те, що дозволить вам за кілька тижнів правильно розвинути м'язи живота та сідниць без набору додаткової м'язової маси.

Також для своїх клієнтів студія фітнес у Києві на Подолі пропонує такі унікальні тренування, як загальна фізична підготовка, йога, функціональні кругові тренування та Facebuilding.

Записуючись на фітнес Київ, кожен п'ятий клієнт хоче отримати моментальні зміни у фігурі за короткий проміжок часу. І це можливо. Фітнес у Києві з нашими досвідченими тренерами дозволить отримати фігуру мрії максимально швидко. Щоб фітнес у Києві був результативним, ми розробили унікальну програму тренувань, які тривають недовго, але дозволяють продуктивно опрацювати усі групи м'язів.

Фітнес Київ може бути як груповим, так і індивідуальним. Останній варіант фітнесу дає можливість побудувати більш продуктивний план тренувань і швидше досягти поставлених цілей. Це пов'язано з тим, що фітнес тренер Київ стежитиме не лише за вашими результатами, станом здоров'я, а й скоригує режим харчування. Також, фітнес тренер у Києві стане для вас найкращим другом та порадником, на якого можна покластися навіть за територією фітнес зали.

Сам собою фітнес Київ багатогранний і різноманітний. Якщо ви спробували один варіант фітнес тренування, відчуваєте, що таких навантажень вже недостатньо, разом з тренером можна освоїти й інші види навантаження або скомбінувати кілька варіантів вправ.

Ми будемо раді бачити вас на тренуваннях фітнес в будь-який час. І навіть якщо у вас немає мінімальної підготовки, але є величезне бажання покращити своє життя чи тіло, ми завжди з радістю допоможемо максимально швидко прийти до поставленої мети!