KIDS SCHOOL

Записатися на пробне заняття

Напрями

Розклад

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Запис на пробне заняття

Студія на Подолі

Танцювальний центр BIG Dance (Поділ, вул. Ігорівська, 12/Б) розташований у бізнес-центрі "Берегиня". Тут є три люксових зали на 68, 77,4 і 125 м2, де можна займатися різними видами танців. Уроки проводяться в студії з видом на чудові та мальовничі краєвиди Труханового острова, Дніпра, Володимирської гірки, Катеринівської та Андріївської церкви, що відкривається через панорамні вікна. За рахунок унікальної системи кондиціонування та централізованої вентиляційної системи, у залах підтримується сприятливий та комфортний мікроклімат, що підходить як для дорослих, так і для юних танцюристів.
Батьки маленьких непосид і тих дітей, які не можуть знайти максимально відповідне захоплення за віком, все частіше віддають своїх малюків на танці для дітей. І це не так. Вся справа в тому, що саме під ритми музики, дітки можуть розкріпачитися, почуватися максимально комфортно, гармонійно і природно. Особливо тішить той факт, що танці в студії BIG Dance можна вважати окремим видом спорту, який допомагає не лише зміцнити здоров'я, а й подарувати масу радості та позитивних емоцій, та навіть розвинути приховані творчі здібності.

Деякі батьки вважають, що танці для дітей (Київ) не такі корисні та результативні, як, наприклад, заняття класичними видами спорту. І ця думка докорінно помилкова. Вся справа в тому, що не всі дітки одержують задоволення від занять спортом. То справа танці! Уроки танців у студії BIG Dance дають можливість розкріпачитися, познайомитися з цікавими дітьми, завести нових знайомих та отримати надійних та вірних друзів у вигляді наших висококваліфікованих тренерів.

Уроки танців – унікальне та захоплююче заняття та чудовий час проведення дозвілля, який підходить і дівчаткам, і хлопчикам. Під час занять танцями у дітей, як і у дорослих, задіяні всі групи м'язів, що позитивно впливає на розвиток організму, що росте. До того ж динамічні навантаження дозволяють дітям виплеснути зайву енергію та спрямувати її у потрібне русло.

Ходити на танці для дітей у Києві буде корисно діткам із раннього віку. Насамперед це пов'язано з тим, що всі заняття спрямовані не тільки на вивчення класичних та базових хореографічних па, але й на правильну розтяжку м'язових тканин, підвищення пластичності, що дозволяють правильно поставити поставу та зміцнити хребет.

Але всі переваги та особливості танців для дітей будуть неможливими без досвідчених та видатних тренерів. Але вам не варто переживати, оскільки в штаті студії танців BIG Dance працюють першокласні тренери дитячого танцю, які, крім сучасних хореографічних напрямків, застосовують унікальні психологічні методики. Це пов'язано з тим, що дитяче сприйняття цього світу засноване безпосередньо на навчанні танцювального мистецтва та нереалізованої потреби юних танцюристів «виблискувати та запалювати» на сцені. Адже це не жарт, і не кожному дорослому під силу перебороти себе і вийти, продемонструвати свої здібності перед великою аудиторією. У студії танців для дітей у Києві BIG Dance працюють першокласні тренери, які мають великий педагогічний та артистичний досвід, завдяки якому ваш малюк швидко навчиться танцювати та відкриє свої таланти на великій публіці.

Наше головне завдання не просто навчити дітей танцювати, а й знайти, по максимуму розкрити та розвинути творчі здібності кожного вихованця, та зробити уроки танців максимально приємними та легкими.

Відвідуючи школу танців для дітей BIG Dance кожна дитина отримає максимум задоволення та нових вражень:

  • Комплексне навчання хореографії;
  • Небайдужі та досвідчені викладачі;
  • Індивідуальний підхід до кожного вихованця;
  • Розширення кругозору та загальна освіта;
  • Придбання повної впевненості в собі та власних силах;
  • Нові друзі з дитинства та на все життя.

Водночас, не варто думати, що танці для дітей у Києві – ігри та пустощі. У студії BIG Dance на уроках діти поринають у правильну атмосферу, яка налаштовує їх на роботу та дозволяє тримати себе в тонусі. Просторі та світлі зали, правильний педагогічний підхід, мінімальна кількість учнів у групі, ритмічна та сучасна музика – це не повний список того, що отримують діти на уроках танців. За рахунок комплексного підходу до навчального процесу, діти знаходяться в ідентичних умовах, що й дорослі танцюристи, але при цьому сама програма не дасть їм забути про те, що дитинство – цікавий та веселий час, навіть для навчання та пізнання нового.

Найчастіше для юних танцюристів батьки обирають бальні танці. І це не дивно, адже спортивні бальні танці дозволяють дитині гармонійно розвиватися. Крім того, що бальні танці дають можливість розвиватися почуттю ритму, хлопці вчаться володіти власним тілом, тримати гарну та рівну поставу. Також бальні танці для дітей можна віднести до окремого виду спорту, під час якого дитина розвиває свої фізичні здібності. Але і це не найголовніша перевага. Спортивні бальні танці для дітей – насамперед командна робота, оскільки всі танці передбачають взаємодію двох партнерів. За рахунок цього хлопці з ранніх років вчаться розуміти і знаходити взаємозв'язок з іншими людьми, а це дуже корисна життєва навичка, яка стане в нагоді в майбутньому.

Бальні танці для дітей у Києві діляться на дві програми:

  • Європейська (Квікстеп, вальс, фокстрот, Танго, Віденський Вальс);
  • Латиноамериканська (Румба, Ча-ча-ча, Самба, Пасадобль, Джайв).

Записавши дитину на бальні танці в Києві, ми зможемо допомогти їй стати учасником одного з численних танцювальних турнірів, де можна не тільки отримати масу позитивних та захоплюючих емоцій, а й зможуть без особливих зусиль зайняти призові місця.

Особливою популярністю серед молодіжних танців посідає такий напрямок, як Хіп-Хоп. Головною особливістю таких танців для дітей є той факт, що піддатися ритмам музики Хіп-Хопа можна не лише у студії BIG Dance, а й удома, на вулиці та навіть на перерві у школі. На уроках танців для дітей у Києві хлопці не просто можуть розкріпачитися, а й навчитися відчувати музику та розкривати її характер за допомогою рухів тіла. Бажаєте, щоб ваша дитина стала зіркою будь-якої вечірки, свята чи змогла позитивно себе зарекомендувати у колі нових знайомих? У такому разі навіть не замислюйтесь і записуйте свого непосидю в нашу танцювальну студію BIG Dance, де крім основних азів Hip-Hop, наші тренери навчать як поводитися на так званих Hip-Hop батлах, що дозволяють саме висловлюватися через танець.

Популярний напрямок танцю для дітей MIX STYLE, який складається з різних видів хореографічних постановок (House, Hip-Hop, Electro, Jazz-Funk), дозволяє максимально розвинути координацію рухів і вчить дитину повноцінно володіти власним тілом. Завдяки зміні ритму музики та танцювальних рухів, тіло хлопців досить швидко стає пластичним та гнучким. Свобода самовираження, імпровізація, неординарність вкладень, непередбачуваність – ті якості, за рахунок яких MIX STYLE користується великою популярністю не тільки серед маленьких та танцюристів, що підростають, а й у їхніх батьків.

Якщо вашому непосиді від 3 до 5 років, оптимальним варіантом буде класика. На таких уроках танців для дітей у Києві малюки освоять основні та базові елементи хореографії, навчатимуться відчувати ритм музики та володіти власним тілом. Але це єдині переваги класичних танців для дітей. Такий напрямок дитячої хореографії дозволяє правильно розвиватися організму, що росте, і що не маловажно, дозволяє поставити рівну і красиву поставу. Також, вік 3-5 років, найоптимальніший час для того, щоб розкрити дитячі таланти, адже всі великі та знамениті танцюристи розпочинали свою кар'єру та танцювальний шлях із ранніх років.

Також, у студії BIG Dance дитину можна записати на аеробіку, яка складається з вправ з розвитку пластики, координації рухів та різних акробатичних вправ, що дозволяють за мінімальний час стати на місток, зробити колесо і навіть сальто! Це дуже весело та корисно для дітей 4-9 років. Аеробіка - найкращий варіант фізичної підготовки дитини для подальших занять танцями та іншими видами спорту.

Багато батьків сумніваються, чи варто записувати дитину на танці для дітей. Насправді і аматорські, і професійні танці для дітей важливі для правильного розвитку молодого організму. Це пов'язано з тим, що навіть прості та нехитрі рухи позитивно впливають на психологічний та емоційний стан малюка. Чи варто говорити про те, що танці для дітей дозволяють маленьким непосидам виплеснути зайву енергію.

Сучасні та динамічні танці для дітей стали досить популярними серед дітей різного віку. На це є кілька причин. Насамперед танці для дітей дозволяють розширити коло спілкування та завести нових друзів. Також багато хлопців беруть приклад з вуличних танцюристів, які беруть участь у танцювальних батлах. Це модно, красиво та стильно. Танці для дітей можуть складатися як із одиничної освітньої програми, так і з набором окремих рухів, за рахунок чого дитина в майбутньому зможе самостійно ставити нові хореографічні постановки.

Якщо ваша дитина сором'язлива і неохоче йде на контакт у великих групах людей, ми можемо запропонувати танці для дітей із особистим тренером. Після того, як юний танцюрист освоїться і трохи розкріпачитися, тренера проведуть кілька групових занять, щоб зрозуміти, наскільки дитина адаптувалася і чи готова стати учасником невеликого танцювального колективу.

Як бачите, студія BIG Dance пропонує широкий вибір занять та тренування для дітей різного віку, тому ми будемо раді зробити з вашої непосиди справжню зірку, яка не боятиметься підкорювати нові вершини. Успіх вашої дитини – наша особиста перемога та стимул розвиватися та радувати юних танцюристів новими відкриттями та досягненнями!